Video Embed Field (8.x-1.0-rc8) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया
