Video Embed Field (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang
