Video Embed Field (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Thumbnail
ro: Miniatură

en: Defaults
ro: Implicite

en: Link image to
ro: Legați imagine la

en: Responsive
ro: Adaptiv
