Video Embed Field (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Content
he: תוכן

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Default Settings
he: הגדרות ברירת מחדל

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Defaults
he: ברירות מחדל

en: Video
he: וידאו

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Vimeo
he: וימאו
