Video Embed Field (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: - None -
bg: - Не -

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия
