Video Embed Field (8.x-1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau
