Video Embed Field (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Default Settings
hu: Alapértelmezett beállítások

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Media
hu: Média

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Video
hu: Videó

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Children
hu: Gyermekek

en: About
hu: Leírás

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Link image to
hu: Kép hivatkozása erre:

en: Source Field
hu: Forrás mező

en: Video url
hu: Videó webcíme

en: Image Style
hu: Képstílus

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Maximum Width
hu: Legnagyobb szélesség

en: Thumbnail formatter settings.
hu: Bélyegkép formázó beállításai.

en: Video formatter settings.
hu: Videó formázó beállításai.

en: Video field settings.
hu: Videómező beállításai.

en: Video Textfield
hu: Videó szövegmező

en: Video ID.
hu: Videó azonosító.

en: Never autoplay videos
hu: Automatikus lejátszás tiltása

en: Colorbox formatter settings.
hu: Colorbox formázó beállításai.

en: Video Form
hu: Videóűrlap

en: Video thumbnail (@style@linked).
hu: Videó bélyegkép (@style@linked).

en: no image style
hu: nincs képstílus

en: Embedded Video (@dimensions@autoplay).
hu: Beágyazott videó (@dimensions@autoplay).

en: Source Video Field
hu: Forrás videómező

en: YouTube Playlist
hu: YouTube lejátszási lista
