Video Embed Field (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: About
sl: O modulu
