Video Embed Field (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Content
gl: Contido

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
