Video Embed Field (8.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (63 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default Settings
nl: Standaardinstellingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Children
nl: Kinderen

en: About
nl: Over

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Video url
nl: Video-URL

en: Image Style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Maximum Width
nl: Maximale breedte

en: Provider URL
nl: Provider-URL

en: Colorbox Modal
nl: Colorbox-Modal

en: Thumbnail formatter settings.
nl: Instellingen voor miniatuur-formatter

en: Video formatter settings.
nl: Instellingen voor video-formatter.

en: Video field settings.
nl: Videoveld-instellingen.

en: Allowed Providers
nl: Toegestane providers

en: , autoplaying
nl: , automatisch spelen

en: Restrict users from entering information from the following providers. If none are selected any video provider can be used.
nl: Gebruikers kunnen alleen de geselecteerde providers gebruiken. Als niets is geselecteerd, kan elke videoprovider worden gebruikt.

en: Stores a video and then outputs some embed code.
nl: Slaat een video op en geeft een embed-code terug.

en: Could not find a video provider to handle the given URL.
nl: Kan geen videoprovider vinden om de opgegeven URL te verwerken.

en: Video Textfield
nl: Videotekstveld

en: Video ID.
nl: Video-ID.

en: Video source machine name.
nl: Machinenaam videobron.

en: Video source human name.
nl: Leesbare naam videobron.

en: Copies thumbnail image to the local filesystem and returns the URI.
nl: Kopieert miniatuurafbeelding naar het lokale bestandssysteem en retourneert de URI.

en: Gets URI of the locally saved image.
nl: Krijgt URI van de lokaal opgeslagen afbeelding.

en: Thumbnail that launches a modal window.
nl: Miniatuur die een modaal venster opent.

en: Never autoplay videos
nl: Speel video's nooit automatisch af

en: Disables autoplay for every video viewed by users with the given role.
nl: Schakelt automatisch afspelen uit voor elke video die wordt bekeken door gebruikers met de gegeven rol.

en: Responsive Video
nl: Responsieve video

en: Make the video fill the width of it's container, adjusting to the size of the user's screen.
nl: De video de breedte van zijn container laten vullen, zodat hij zich aanpast aan de grootte van het scherm.

en: Colorbox formatter settings.
nl: Colorbox-formatter instellingen.

en: Video Form
nl: Videoformulier

en: Enables the use of video_embed_wysiwyg.
nl: Maakt het gebruik van video_embed_wysiwyg mogelijk.

en: , linked to content
nl: , gekoppeld aan inhoud

en: , linked to provider
nl: , gekoppeld aan provider

en: Video thumbnail (@style@linked).
nl: Videominiatuur (@style@linked).

en: no image style
nl: geen afbeeldingsstijl

en: Autoplay the videos for users without the "never autoplay videos" permission. Roles with this permission will bypass this setting.
nl: Speel de video's automatisch af voor gebruikers <em>zonder</em> het toegangsrecht "Speel video's nooit automatisch af". Deze instelling heeft geen invloed op gebruikers die dit toegangsrecht wel hebben.

en: Embedded Video (@dimensions@autoplay).
nl: Ingesloten video (@dimensions@autoplay).

en: YouTube Playlist
nl: YouTube-afspeellijst

en: Integrates video_embed_field directly into ckeditor. Useful for websites not using the media suite of modules that need WYSIWYG support.
nl: Integreert video_embed_field rechtstreeks in ckeditor. Handig voor websites die niet de modules van de mediasuite gebruiken maar wel WYSIWYG-ondersteuning nodig hebben.

en: Modal max width
nl: Maximale breedte modal

en: The maximum size of the video opened in the Colorbox window in pixels. For smaller screen sizes, the video will scale.
nl: De maximale grootte van de video geopend in het Colorbox-venster in pixels. Voor kleinere schermformaten wordt de video geschaald.

en: Provides a field type for displaying videos from 3rd party providers such as YouTube and Vimeo.
nl: Biedt een veldtype voor het weergeven van video's van externe providers zoals YouTube en Vimeo.

en: The Video Embed Field module provides a simple field type you can use to embed videos and their preview thumbnails from YouTube, Vimeo and other providers. See the <a href=":field_help">Field module help</a> and the <a href=":field_ui_help">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more Video Embed Field help, see the <a href=":video_embed_field_docs">online community documentation</a> or the <a href=":project_page">module project page</a>.
nl: De module Video Embed Veld biedt een eenvoudig veldtype dat u kunt gebruiken om video's en hun voorbeeldminiaturen van YouTube, Vimeo en andere providers in te sluiten. Raadpleeg de <a href=":field_help">Help bij de veldmodule</a> en de <a href=":field_ui_help">Help bij de veld-gebruikersinterface</a> voor algemene informatie over velden en hoe u deze kunt maken en beheren. Zie de <a href=":video_embed_field_docs">online communitydocumentatie</a> of de <a href=":project_page">moduleprojectpagina</a> voor meer hulp bij het insluiten van video's.

en: To embed videos, make sure you have enabled the "Video Embed WYSIWYG" filter and dragged the video icon into the WYSIWYG toolbar. For more information <a href="@url">read the documentation</a>.
nl: Voor een correcte werking, moet u ervoor zorgen dat het filter 'Video Embed WYSIWYG' is ingeschakeld en het videopictogram naar de WYSIWYG-werkbalk hebt gesleept. Zie voor meer informatie <a href="@url">de documentatie</a>.

en: The "Video Embed WYSIWYG" filter must run before the "Convert URLs into links" filter to function correctly. For more information <a href="@url">read the documentation</a>.
nl: Voor een correcte werking moet het filter 'Video Embed WYSIWYG' worden uitgevoerd voor het filter 'URL's naar links converteren'. Zie voor meer informatie <a href="@url">de documentatie</a>.

en: The "Video Embed WYSIWYG" filter must run after the "Limit allowed HTML tags" filter to function correctly. For more information <a href="@url">read the documentation</a>.
nl: Voor een correcte werking moet het filter 'Video Embed WYSIWYG' worden uitgevoerd voor het filter 'Toegestane HTML-tags'. Zie voor meer informatie <a href="@url">de documentatie</a>.

[ctx: Validation]
en: VideoEmbed provider constraint
nl: VideoEmbed-providerbeperking

en: Colorbox hybrid formatter settings.
nl: Colorbox hybrid-formatter instellingen.

en: Lazy load formatter settings.
nl: Lazy load-formatter Instellingen .

en: Integrates video_embed_field with the Media module, creating a new media type tailored to display embedded videos. Useful for websites which are using the media suite of modules.
nl: Integreert video_embed_field met de Media module, waarbij een nieuw mediatype wordt gemaakt om video's in te sluiten. Handig voor websites die de modules van mediasuite gebruiken.

en: "Video Embed Field" media source configuration
nl: Mediabron-configuratie 'Video Embed Field'

en: Enables video_embed_field integration with media.
nl: Integreert video_embed_field met media.

en: Thumbnail that lazy loads video embed code.
nl: Miniatuur die de video-insluitcode 'lazy load'.

en: Video (lazy load)
nl: Video (Lazy load)
