Video Embed Field (8.x-2.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
