Video Embed Field (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Defaults
oc: Paramètres per defaut

en: About
oc: A prepaus

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a
