Video Embed Field (8.x-2.2) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: - None -
ca: - Cap -

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Default Settings
ca: Paràmetres predeterminats

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Media
ca: Multimèdia

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Video
ca: Vídeo

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Video url
ca: URL del vídeo

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Maximum Width
ca: Amplada màxima

en: Provider URL
ca: URL del proveïdor

en: Video Embed
ca: Vídeo incrustat

en: Video field settings.
ca: Paràmetres del camp vídeo.

en: Allowed Providers
ca: Proveïdors permesos

en: Video ID.
ca: ID del vídeo.

en: Responsive Video
ca: Vídeo responsiu

en: Make the video fill the width of it's container, adjusting to the size of the user's screen.
ca: Fa que el vídeo ocupi l'amplada del seu contenidor, ajustant-lo a la mida de la pantalla de l'usuari.

en: Colorbox formatter settings.
ca: Paràmetres del formatador de Colorbox.

en: Autoplay the videos for users without the "never autoplay videos" permission. Roles with this permission will bypass this setting.
ca: Reprodueix de forma automàtica els vídeos per als usuaris sense el permís "no reproduir de forma automàtica els vídeos". Els rols amb aquest permís evitaran aquest paràmetre.

en: Embedded Video (@dimensions@autoplay).
ca: Vídeo incrustat (@dimensions@autoplay).

en: The maximum size of the video opened in the Colorbox window in pixels. For smaller screen sizes, the video will scale.
ca: La mida màxima del vídeo en píxels quan l'obrim en la finestra del Colorbox. Per a mides de pantalla més petites, el vídeo s'escalarà.

en: @provider Video (@id)
ca: Vídeo de @provider (@id)
