Video Embed Field (8.x-2.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: About
te: గురించి
