Video Embed Field (8.x-2.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Content
da: Indhold

en: - None -
da: - Ingen -

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Default Settings
da: Standard indstillinger

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Defaults
da: Standarder

en: About
da: Om

en: Link image to
da: Link billede til

en: Responsive
da: Responsivt
