Video Embed Field (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: Link image to
lv: Saitēt attēlu ar

en: Responsive
lv: Responsīvs
