Video Embed Field (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Default Settings
tr: Öntanımlı Ayarlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Thumbnail
tr: Küçük görsel

en: Media
tr: Medya

en: Defaults
tr: Varsayılanlar

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Video URL
tr: Video URL adresi

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Responsive
tr: Duyarlı
