Video Embed Field Plyr (2.0.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Media
ar: ميديا

en: Loop
ar: حلقة

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
