Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Media
cs: Média

en: Duration
cs: Trvání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka
