Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Media
gl: Medios

en: Loop
gl: Bucle

en: Duration
gl: Duración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Show progress bar
gl: Mostrar barra de progreso
