Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Media
oc: Mèdia

en: Loop
oc: Bocla

en: Duration
oc: Durada
