Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Loop
az: Döngə

en: Duration
az: Müddət

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
