Video Embed Field Plyr (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Volume
sv: Volym

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Play
sv: Spela upp

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Progress
sv: Framsteg
