Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Template
hi: फर्मा

en: Clear cache
hi: कैश को साफ़ करें

en: Video
hi: वीडियो

en: Account settings
hi: खाता संचालन
