Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་དག་བཟོ་བ

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Account settings
bo: ཐོ་ཁོངས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Caches cleared.
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱས་ཚར།
