Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Template
et: Mall

en: Clear cache
et: Vahemälu tühjendamine

en: Key
et: Võti

en: Seconds
et: Sekundid

en: Account settings
et: Konto sätted

en: Caches cleared.
et: Kõik andmed vahemälust on kustutatud.
