Video Embed JW Player (Self Hosted) (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Clear cache
eu: Cache-ak hustu

en: Key
eu: Giltza

en: Seconds
eu: Segunduak

en: Account settings
eu: kontuaren ezarpenak

en: Caches cleared.
eu: Cache-ak garbituta.
