Video Embed - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Fullscreen
bo: ངོས་ཡོངས་གང་བ

en: Progress
bo: སྒྲུབ་ཚད།
