Video Embed - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Volume
da: Mængde

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Duration
da: Varighed

en: About
da: Om

en: Fullscreen
da: Fuldskærm

en: Progress
da: Fremdrift
