Video Embed - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Configuration
et: Seadistus

en: Duration
et: Kestus

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Pause
et: Peata
