Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Click to play
gl: Click para reproducir

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Duration
gl: Duración

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa
