Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Media
he: מדיה

en: Configuration
he: הגדרות

en: Duration
he: משך

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Pause
he: עצירה

en: Fullscreen
he: מסך מלא
