Video Embed - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Pause
kn: ತಾತ್ಕಲಿಕ ತಡೆ

en: Mute
kn: ಮೂಕ

en: Play
kn: ಚಲಾಯಿಸು

en: Fullscreen
kn: ಪೂರ್ಣಪರದೆ

en: Progress
kn: ಪ್ರಗತಿ
