Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Media
lv: Multivide

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Duration
lv: Ilgums

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par

en: Current time
lv: Šībrīža laiks

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna
