Video Embed - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Volume
ro: Volum

en: Configuration
ro: Configurație

en: Duration
ro: Durată

en: About
ro: Despre

en: Progress
ro: Progres

en: Restart
ro: Reporniți
