Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Click to play
ru: Жми, чтоб воспроизвести

en: Volume
ru: Объем

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: About
ru: Информация

en: Pause
ru: Пауза

en: Play
ru: Играть

en: Fullscreen
ru: Во весь экран

en: Progress
ru: Прогресс

en: Restart
ru: Перезапустить
