Video Embed - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி
