Video Embed - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Click to play
ca: Cliqueu per reproduir

en: Volume
ca: Volum

en: Media
ca: Multimèdia

en: Configuration
ca: Configuració

en: Duration
ca: Durada

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls

en: Current time
ca: Hora actual

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Autoplay the videos for users without the "never autoplay videos" permission. Roles with this permission will bypass this setting.
ca: Reprodueix de forma automàtica els vídeos per als usuaris sense el permís "no reproduir de forma automàtica els vídeos". Els rols amb aquest permís evitaran aquest paràmetre.
