Video Embed - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Duration
cs: Trvání

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Autoplay the videos for users without the "never autoplay videos" permission. Roles with this permission will bypass this setting.
cs: Automatické přehrávání videí pro uživatele bez oprávnění "nikdy nepřehrávat automaticky videa". Role s tímto oprávněním toto nastavení obejde.
