Video Embed - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Click to play
hu: Ide kattintva lejátszás

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Duration
hu: Időtartam

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: About
hu: Leírás

en: Pause
hu: Szünet

en: Play
hu: Lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Progress
hu: Feldolgozottság
