Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Configuration
it: Configurazione

en: Duration
it: Durata

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: About
it: Informazioni

en: Pause
it: Pausa

en: Fullscreen
it: Schermo intero
