Video Embed - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Volume
ja: ボリューム

en: Media
ja: メディア

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Duration
ja: 期間

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: About
ja: アバウト
