Video Embed - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Click to play
no: Klikk for å spille av

en: Volume
no: Volum

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Duration
no: Varighet

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: About
no: Om
