Video Embed - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Volume
pl: Głośność

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: About
pl: O stronie

en: Current time
pl: Bieżący czas

en: Pause
pl: Pauza

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Play
pl: Odtwórz

en: Fullscreen
pl: Pełen ekran

en: Progress
pl: Postęp
