Video Embed - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Configuration
pt: Configuração

en: Duration
pt: Duração

en: Autoplay
pt: Início automático

en: About
pt: Sobre

en: Current time
pt: tempo actual

en: Fullscreen
pt: Ecrã inteiro

en: Progress
pt: Progresso
