Video Embed - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Volume
sv: Volym

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Duration
sv: Varaktighet

en: About
sv: Om

en: Current time
sv: Aktuell tid

en: Pause
sv: Pausa

en: Play
sv: Spela upp

en: Fullscreen
sv: Helskärmsläge

en: Progress
sv: Framsteg
