Video Embed Media: Player (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Media
tr: Medya

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Duration
tr: Süre

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Pause
tr: Geçici olarak durdur
