Video Embed - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Mute
ug: ئاۋازسىز

en: Fullscreen
ug: تولۇق ئېكران

en: Progress
ug: ماڭغىنى
