Video Embed - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Click to play
uk: Натиснути для прослуховування

en: Volume
uk: Об'єм

en: Media
uk: Медіа

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Duration
uk: Тривалість

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: About
uk: Про модуль

en: Current time
uk: Поточний час

en: Pause
uk: Призупинити

en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Play
uk: Відтворити

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Progress
uk: Поступ

en: Restart
uk: Перезапуск
