Video Filter (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Center
ar: المركز

en: Insert
ar: أدرج

en: Theme
ar: حلة

en: Options
ar: الخيارات

en: Loop
ar: حلقة

en: Color
ar: اللون

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
